Виготовлення значків

Почнемо свій опис з найбільш поширених і популярних закатних значків, їх ще називають поліграфічні, кольорові, бляшані, іноді пластикові. Цей вид значків найчастіше використовується в різних рекламних акціях, заходах, політичних виборах і т.п., внаслідок цього часто зустрічається ще й така назва як рекламні значки. Закатні значки виробляються досить швидко, оскільки носієм інформації виступає поліграфічна вставка, а, як відомо вона друкується оперативно. Це не дорогі значки, так як час і витратний матеріал, витрачені на їх виготовлення дуже малі. Основою значка є металева кришечка, на яку кріпиться «євро-булавка», а лицьова сторона має спеціальну захисну плівку. Виготовлення значків даного виду відбувається оперативно, а найпопулярніші розміри діаметром 25, 36, 43, 56 мм, мета таких значків - інформувати і рекламувати. Це найдоступніший за ціною значок.
Технічний опис закатних значків
Технологія виготовлення - холодне вальцювання, коли краї верхньої частини значка завертаються всередину нижньої частини, після чого виходить цілісний виріб.
Загальні розміри виробу - стандартні: ø 25, 36, 43, 56, а також квадратні та прямокутні форми.
Поверхня - надрукована поліграфія під захисною плівкою.
Основа, з чого складається: - верх і низ значка з жерсті, поліграфічна вставка, захисна плівка, кріплення - євро шпилька.
Призначення - значки для проведення рекламних акцій, всіляких масових заходів, також значки замовляють на вибори, популярні серед учбових закладів, можуть застосовуватися як іменні бейджи.

Поліграфічний значокПластикові значки це доступні за ціною значки, дуже популярні, серед шкільних команд, гравців інтелектуальних ігор університетів та інших учасників. Вони складаються з основи з поглибленням, в яке вставляється вкладиш, потрібної форми із заздалегідь роздрукованим на ньому необхідним зображенням. На завершальному етапі виготовлення пластикових значків, коли основа значка згори защипується прозорою кришкою та із зворотного боку одягається безпечна шпилька, для закріплення значка на одязі.
Технічний опис закатних значків
Технологія виготовлення - звичайне складання.
Загальні розміри виробу - стандартні: ø 25, 36, 43, 56, а також квадратні та прямокутні форми.
Друк на поверхні значка.
Основа, з чого складається: - верх і низ значка з жерсті, поліграфічна вставка, захисна плівка, кріплення - євро шпилька.
Призначення - значки для проведення рекламних акцій, всіляких масових заходів, також значки замовляють на вибори, популярні серед учбових закладів, можуть застосовуватися як іменні бейджи.


Не менш популярними є металеві значки, які виглядають презентабельно і дорого. Такі значки виготовляються на замовлення за допомогою таких технологій як, лиття, штампування та хімічне гравіювання. Відповідно до обраної технології значки мають наступні найменування - литі значки, штамповані, травленні або комбіновані значки (VIP значки).
Металеві значки виготовляються за допомогою технології травлення і мають при цьому дуже презентабельний зовнішній вигляд. Виготовлення металевих значків на замовлення здійснюється з металу і часто вимагає виготовлення штампів, що позначається на термінах виробництва. Цей вид значків нейтральний за вартістю і по термінах виготовлення, тому вони є найпопулярнішими серед корпоративних та бізнес замовників як нагрудні значки. Також вони підходять для вручень і нагороджень як значки відмінності або нагрудні значки.
Технічний опис металевих значків виготовлених методом травлення
Технологія виготовлення - хімічне, травлення або фотогравірування.
Розміри виробу - на замовлення.
Поверхня - металева дворівнева - поглиблення, з використанням високоякісних емалей, забарвлюється нижній рівень.
Основа, з чого складається - кольоровий метал, зазвичай латунь покривається нікелем, сріблом, золотом, бронзою, кріплення шпилька батерфляй, булавка, цанговий затиск, закрутка.
Призначення - замовляють різні організації і відомства для своїх співробітників, як корпоративні значки, а також як презенти партнерам або замовникам, великі значки можуть застосовуватися як іменні бейджи.

Значок Герб УкраїниМЕТАЛЕВІ ЗНАЧКИ
Литі значки класу VIP - назва говорить сама за себе. За допомогою технології лиття, яка застосовується у виготовленні ювелірних виробів, виготовляються значки різної форми і складності. Виготовлення литих значків має свою перевагу, адже в цьому випадку, можна бути впевненим, що значок буде виготовлений  будь-якої форми і складності, тому їх ще часто називають VIP значки.
Технічний опис литих значків
Технологія виготовлення - ювелірне литво.
Розміри виробу - на замовлення.
Поверхня - металева рельєфна, значок може мати необхідний об'єм і в точності повторювати ескіз в окружності - значок на замовлення покривається високоякісними емалями та лаками.
Основа, з чого складається - кольоровий метал, латунь, мідь, бронза, покривається нікелем, сріблом, золотом, бронзою. Значок може бути виготовлений з дорогоцінних металів - золото або срібло. Кріплення шпилька батерфляй, булавка, цанговий затиск, закручування.
Переваги - висока якість, значок виглядає дуже респектабельно та належить до найвищої VIP категорії, можливі різні розміри та комбінації значків з використанням додаткових деталей і каменів.
Призначення - замовляють різні організації та відомства, для своїх співробітників, як корпоративні значки, а також як презенти партнерам або замовникам.

Литий значок Nissan