РА "Маркетингові технології ПБС" представляє Вашій увазі настільні таблички для різних підприємств громадського харчування, готельних комплексів і офісів. У нас Ви можете купити готові таблички резерву або замовити виготовлення таких виробів, як:
Таблички для бронювання столів: «стіл замовлений», таблички «Reserved», таблички «Резерв»
 

Таблички з номерами столів

Таблички на стіл, які забороняють і інформаційні, типу табличка «Палити заборонено», табличка «Не палити», ексклюзивні таблички для проведення банкетів з іменами відвідувачів і т.д.
Таблички і номерки на стіл від нашої компанії можуть містити як текстову, так і графічну інформацію. Виготовляються настільні таблички з таких матеріалів, як: листовий алюміній, акрил, ПВХ, двошаровий, прозорий і кольоровий пластик, дерево. Зображення та написи на настільні таблички наноситься за допомогою фрезерного або лазерного гравіювання, шовкографії і повнокольорового УФ друку. При необхідності, таблички і номерки на стіл можна прикрасити вініловими наклейками з повнокольоровим друком, або різнобарвним оракалом.
Так само, за бажанням замовника, можна виготовити таблички на стіл зі спеціальною виїмкою для заміни інформації. Такі таблички для бронювання столу дуже зручні в тих випадках, коли в закладі є необхідність резервувати стіл на певне ім'я. У спеціальну виїмку (кишеню) можна вставляти поліграфію з печаткою. Цю плівку можна з легкістю зняти і замінити при необхідності новою наклейкою з іншим ім'ям.
Для виготовлення табличок на столи під замовлення, ми приймаємо як вже готові макети від замовників, так і надаємо свої послуги по розробці дизайну та створення макетів табличок.
Також Ви зможете купити або замовити табличку на двері різного призначення, а саме:

Офісні таблички. З даного виду табличок починається знайомство будь-якої людини, який вперше відвідав офіс, адже вони спрощують пошук клієнта потрібного йому кабінету, вказують необхідний йому шлях і є своєрідним «гідом» по офісу. До офісних табличок відносяться таблички на двері кабінету, на яких вказані такі дані, як: посада, ПІБ, номер кабінету, логотип компанії, назва відділу і рід діяльності, перелік послуг.

Таблички на двері магазинів. Головною метою таких табличок є інформування клієнтів про роботу магазину, проведенні акцій і розпродажів. До табличок на двері магазину можна віднести наступні види табличок: табличка відрито-закрито, табличка «режим роботи», таблички зі списком товарів, таблички «Акція», рекламні хенгери із зазначенням знижки і т.д.

Таблички на двері. Головним завданням смішних табличок на двері є прояв креативності та ексклюзивності компанії. Такі таблички відмінно підходять як для різних офісів, так і для магазинів, ресторанів, кафе і кінотеатрів. Проявивши свою кмітливість, наші дизайнери зможуть зверстати креативний дизайн прикольних табличок на двері, які обов'язково привернуть увагу відвідувачів і донесуть до них всю необхідну інформацію в гумористичній формі.

Таблички із змінною інформацією. Тут  є спеціальна виїмка або віконце, яке призначене для розміщення змінної інформації. Такі таблички відмінно підходять для тих організацій і магазинів, де періодично виникає необхідність замінити дані про посади, імені або переліку товарів і послуг, що надаються.

Таблички вказівники і забороняючі таблички. Даний вид табличок на двері на сьогоднішній день дуже поширений. Їх можна побачити практично в будь-якому закладі, офісі або магазині. До цих табличок можна віднести: табличка «Місце для куріння», табличка «Не палити», табличка «Вихід», табличка «Вхід», таблички із зазначенням поверху, табличка «Відеоспостереження» і т.д.

Рекламні та інформаційні хенгери. Хенгери - це пластикові або дерев'яні бірки зі спеціальним гачком, на який вони підвішуються на дверну ручку. Хенгери можуть нести в собі як рекламну (проведення акцій, відкриття нового магазину або ресторану і т.д.), так і іншу інформацію. Так, наприклад, до інформаційних хенгерів можна віднести: табличка «Не турбувати», табличка «Прибратися». Найчастіше інформаційні пластикові таблички на двері і дерев'яні хенгери використовуються в різних готелях для спрощення спілкування гостей з працюючим персоналом.

Таблички на двері туалету на сьогоднішній день є невід'ємною частиною інтер'єру в будь-якому громадському приміщенні. Наша фірма спеціалізується на виробництві і продажу табличок різного призначення, серед яких Ви так само зможете замовити або купити таблички в туалет WC. Виготовляються такі таблички з ПВХ, пластику, дерева, акрилу, алюмінію або двошарового пластику за допомогою фрезерної або лазерної порізки листового матеріалу. Дана методика різання дозволяє виготовити таблички на туалет будь-якого розміру і будь-якої форми, починаючи від стандартних прямокутників і закінчуючи складними фігурними вирізками з заокругленням кутів і наявністю різних елементів.
Для того, що б купити номерки на стіл, купити таблички  Вам достатньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом, наданим на сторінці «Контакти». Наші менеджери зв'яжуться з Вами, прорахують для Вас ціни на таблички і номерки на стіл. Запрошуємо до співробітництва!


mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua