Друк на банерній тканині

Друк на банерній тканині використовується для створення більш довговічних зображень, ніж на папері. Банер може використовуватись не в одній, а в декількох рекламних кампаніях. Термін експлуатації – 1-3 роки. Стійкі до руйнуючої дії сонячних променів та не схильні до корозії складові вінілового полотнища забезпечують надійну експлуатацію і довговічність готових рекламних полотнищ.
 
Розрізняють такі види банерної тканини:
 
Банерна тканина Frontlit   – найбільш  популярний носій на сьогоднішній день. Це непрозорий  матеріал білого кольору, який використовується в рекламних конструкціях з фронтальною підсвіткою, за що і отримав свою назву. Він широко використовується для виготовлення щитової та великогабаритної настінної реклами, прапорів, легких перегородок, мобільних стендів. Однаково підходить як для інтер`єрної так і зовнішньої експлуатації.
 
Банерна тканина Blackout  незамінний для виробництва рекламних полотнищ з двостороннім оглядом. Спеціальний світлоблокуючий прошарок носія виключає просвічування зображень, розташованих з різних сторін, що дозволяє  виготовляти графіку будь-якої кольорової інтенсивності. Використання вінілової тканини Blackout найбільш доцільне для вуличних перетяжок та вільно висячих банерів у торгових центрах та виставкових залах.
Усі вінілові тканини підходять для друку повноколірних зображень на широкоформатних плотерах з використанням сольвентних чорнил. Завдяки високій абсорбуючій здатності поверхні вініла, готові відбитки довший час зберігають стійкість до будь-яких експлуатаційних впливів, а оптимальна білизна носія не призводить до порушень передачі кольору.
 

Друк на банерній сітці

Комірчата структура цього вінілового матеріалу вирішує проблему навантажень сильного вітру, а невелика щільність (270-350 гр/ м2) дозволяє створювати роботи гігантських розмірів. Окрім того, сценічні та телевізійні декорації, надруковані на сітці, не мають «бліків» при яскравому студійному освітленні. І, звичайно, це найбільш популярний матеріал для реклами на будівельних риштуваннях, під час проведення реставраційних та будівельних робіт.