Номерки

Наша компанія пропонує наступні типи номерків:

1. Акрилові гардеробні номерки - найбільш поширений вид і, як правило, виготовляються з кольорового акрилу товщиною 3 мм, а зображення наноситься за допомогою шовкотрафаретного друку, лазерного гравіювання або ж УФ друку. Однак можливе використання і прозорого акрилу товщиною до 20мм. Ми готові втілити в реальність найсміливіші ідеї.

2. Номерки з двошарового пластику - Основна перевага  номерків - відмінний зовнішній вигляд і демократична ціна. Двошаровий пластик - гідна альтернатива металу, дозволяє виготовляти номерки «під срібло» або «золото». Зображення на такі номерки наноситься за допомогою лазерного або фрезерного гравіювання, при цьому зображення не зітреться, і буде триматися на номерки до тих пір, поки буде існувати сам номерок. Ці номерки можна зробити односторонніми або двосторонніми, склеївши два номерки між собою, адже двошаровий пластик має декоративне покриття тільки з однієї сторони.

3. Дерев'яні номерки - для них ми зазвичай використовуємо вільху, при цьому товщина матеріалу може бути абсолютно будь-яка. Власна фарбувальна камера і ретельне шліфування дозволяють створювати дуже цікаві вироби високої якості. Цей варіант відмінно підійде для закладів в українському і «еко» стилях. Дерев'яні гардеробні номерки з лазерним гравіюванням або фрезеруванням однозначно сподобаються Вашим гостям.

4. Номерки з фанери - альтернативний і більш дешевий варіант у порівнянні з номерками з дерева. Фанера - універсальний і відносно недорогий матеріал, тому дані вироби порадують Вас не тільки прекрасним зовнішнім виглядом, але і ціною.
Номерки для гардероба - це ще одна «точка контакту» з клієнтом, тому вкрай важливо, щоб номерок відповідав із стилем Вашого закладу і був приємним на дотик. Крім своєї основної функції номерки - це ще і відмінний рекламний інструмент, адже на ньому можна розмістити логотип Вашого закладу, тому він повинен виглядати бездоганно. Всі гардеробні номерки можна використовувати і як брелки для  камер зберігання, роздягалень і шафок. Необхідно лише додати спеціальне кільце з ланцюжком і брелок для ключа готовий.
Номерки практично незамінні для громадських місць, де є гардеробна. В обмін на верхній одяг Вашому гостю вручається номерок, який відвідувач носить з собою протягом усього часу в Вашому закладі. Тому також важливо, щоб номерок був компактним і подобався Вашим гостям. Варто враховувати і той факт, що при замовленні гардеробних номерків необхідні відповідні бірки, які кріпляться до вішалок. Як правило, номерки замовляють комплектами від 50 шт. в залежності від розміру Вашого приміщення, однак ми завжди рекомендуємо замовити трохи більше на випадок втрати.

Для того, щоб купити гардеробні номерки Вам достатньо зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом. Наші менеджери проконсультують Вас по всіх можливих матеріалах і запропонують оптимальні рішення.

Також у нас Ви можете замовити бейджики зі змінною панеллю і без. Працюємо по всій Україні.
Будемо раді співпраці!


mt-pbs.te.ua