Неонові панелі

Рекламна маркерна неонова дошка - це новий, ефективний і дуже простий спосіб зацікавити і залучити клієнта до Вашого товару чи послуги. Створюйте яскраві світлові оголошення та рекламні повідомлення всього за 5 хвилин. Це відмінне рішення для оголошення знижок, акцій, товарів дня, меню, поздоровлень, тематичних вечірок. Це - найкращий інструмент для вирішення багатьох нестандартних завдань, які виникають щодня і вимагають креативного підходу! 

Спосіб використання:
1. Малюємо спеціальним маркером на дошці.
2. Включаємо електронну дошку в мережу.
3. Вибираємо будь-який з 12 режимів підсвічування і миготіння.
 
І отримуємо прекрасне неонове рекламне повідомлення. Задня панель чорного кольору при бажанні легко демонтується і фон стає прозорим!
 
Характеристики:
60 тис. годин безперервної роботи, тобто майже 7 років. Живлення від мережі 220V.  Скляна панель для малювання, не тьмяніє . Використовувати тільки спеціальні маркери для неонових дощок. Для зняття зображення використовувати серветку з мікрофібри або м'якого паперу. Гарантія 12 місяців з дня продажу.
                                                                                                                                       
Led-Панелі - унікальна і цікава новинка привертає багато уваги до розміщеної на ній інформації. Панелі підходять для реклами спеціальних пропозицій і сприяють збільшенню продажів в місцях їх розміщення. Світлодіодна панель довговічна, надійна і практична.

Ми пропонуємо продукт гідної якості.
 
З питань придбання Led-Панелі звертайтеся до наших менеджерів.