Виготовлення вивісок

Наша  компанія  виготовила більше 1000 різних світлових вивісок та рекламних конструкцій. Серед них вивіски для ресторанів, казино, аптек, торгово-розважальні комплексів, бізнес-центрів, банків, автосалонів, магазинів і багатьох інших клієнтів.Про рівень нашого професіоналізму Ви можете судити,подивившись деякі фотографії наших робіт.

Лайтбокси (lightbox) - одна з найпоширеніших вивісок, які застосовуються в зовнішній та інтер'єрній рекламі, а також при оформленні торгівельних точок. Лайтбокс, в перекладі з англійської мови, означає - світловий короб. Найчастіше, під лайтбоксом мають увазі короб з внутрішньою  підсвіткою.Лайтбокси можуть виготовлятися як серійно (реклама торгівельних марок в місцях продажу, проведення акцій) - тиражем від 50 і до декількох тисяч штук, так і в одиничному екземплярі (салони краси, магазини, розважальні заклади, ювелірні магазини, автосалони) і пр. Для серійного виготовлення лайтбоксів у нас відпрацьовано конвеєрний тип виробництва, щоб забезпечити максимальну якість і швидкість виконання робіт.Наша компанія виготовляє лайтбокси будь-якого розміру. Якщо світловий короб маленького розміру і його може виготовити для Вас хто завгодно, то для виготовлення великих лайтбоксів потрібне знання технологій, творчий підхід та високий професіоналізм, який ми напрацьовували роками наполегливої праці.

ПАНЕЛЬ-КРОНШТЕЙН  - це двосторонній лайтбокс з боковим кріпленням.

Перевага двостороннього світлового короба в тому, що він розташовується поперек руху, і реклама добре проглядається з обох сторін.

Для збільшення привабливості лайтбокса можна використовувати безліч рекламних технологій: неон, об'ємні букви, дзеркальні поверхні, нестандартні форми, фрезерування, світлодіодне підсвічування, повноколірний друк.

Нестандартні та особливо великі форми розраховуються індивідуально.