Кутки споживачів

Куточок споживача - це інформаційний стенд, на якому розміщуються документи про діяльність компанії. Куточок споживача призначений для того, щоб будь-який покупець міг безперешкодно ознайомитися з інформацією про суб'єкта підприємницької діяльності, своїх правах, а також можливих способів вирішення ситуацій, коли його права порушуються. Тому «Куток споживача» слід розміщувати на видному для всіх покупців місці.

«Куток споживача» допоможе уникнути неприємностей і штрафів при перевірках, а також ще раз підкреслить Ваше добре ставлення до своїх клієнтів і прозорість роботи. Стенд «Куточок споживача» може бути розміщений в офісах, ресторанах, аптеках, торгових залах і громадських приміщеннях, в яких вони доносять до клієнтів закладу різну інформацію. Слід зауважити, що такі інформаційні стенди є невід'ємним атрибутом для будь-якої фірми, що займається торгівлею або наданням послуг населенню.
Згідно з чинним Законодавством України оформлення куточка покупця має бути виконано у відповідності з наступними вимогами:
 • інформаційний стенд повинен називатися «Куточок покупця» або «Куток споживача»;
 • на стендах повинні бути розміщені документи наступного характеру (при цьому слід врахувати, що всі ці документи не повинні бути підшиті в загальну книгу, кожен документ повинен бути підшитий окремо;
При цьому можливе розміщення декількох документів в одній кишені стенду «один за одним»):
 • закон України «Про захист прав споживачів» з усіма поправками та доповненнями;
 • книга відгуків і пропозицій;
Правила торгівлі. Не обов'язково цілком розміщувати всі правила, можна розмістити той розділ правил, який актуальний для Вашої діяльності:
 • інформація про суб'єкт господарювання та його діяльності
 • копії свідоцтва про держреєстрацію
 • копії свідоцтва платника єдиного податку або ПДВ, дозволу, ліцензії, патенти та інше)
Для торгових компаній:
 • перелік товарів, які не підлягають поверненню та обміну;
 • перелік сезонних товарів, гарантійні терміни за якими наступають з початку відповідного сезону;
 • інформація про продаж особливих груп непродовольчих товарів.
 • номери телефонів та адреси органів державного управління, які забезпечують захист прав споживачів.
Ра "Маркетингові технології" реалізує широкий асортимент куточків споживача різної форми, дизайну і розміру. Ви можете купити готовий куточок покупця, або замовити інформаційний стенд необхідного Вам розміру з потрібною кількістю кишень. У таких стендів є функція нанесення елементів геральдики, прапорів і урочистих текстів, написаних позолоченими літерами іншими урочистими елементами. Все це зробить ваш інформаційний стенд, або куточок споживача унікальним, урочистим і привабливим.
Для того, щоб замовити куточок покупця за Вашими вимогами, Вам необхідно зв'язатися з менеджером і уточнити розміри, форму і фон стенду, кількість кишень і їх формат, назва стенду (може бути виконано з кольорового акрилу або ж оракалу).


mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua