Кутки споживача

 
Куток споживача - це стенд з інформацією про захист прав споживача.

Містить в собі:
- телефони організації;
- закон “Про захист прав споживачів”;
- дозвільну документацію на торгівельну точку;
- копію бланку про державну реєстрацію продавця з назвою органа, що здійснив реєстрацію;
- копію і номер ліцензії, а також інформацію про орган, що її видав, якщо діяльність, що здійснюється продавцем, підлягає ліцензуванню;
- книгу скарг і пропозицій.
 
Куток споживача повинен бути в будь-якій роздрібній торгівельній точці, на підприємствах сфери послуг, громадського харчування. Стенд повинен бути легко доступним і містити повну й правдиву інформацію.
 
Куток споживача виготовляється з ПВХ білого кольору з плоскими прозорими кишенями під стандартні листочки формату А4, плюс об'ємна кишеня під книгу (книга скарг і пропозицій). Кольорова гама інформації і логотипу на стенді — по бажанню замовника. Куток споживача оснащують потайними петлями при кріпленні до стіни.
 

Стенди

 
Виставковий стенд - обличчя Вашої компанії.
 
Сучасне виробництво реклами неможливо уявити без виставкових стендів. Кожна солідна компанія виділяє на виготовлення стендів значну частину рекламного бюджету.
 
Участь у виставці - це завжди шанс розширити горизонти своєї діяльності та залучити нових клієнтів. Як показує практика, найвигідніші пропозиції про співпрацю надходять саме на виставках.
 
В ідеалі, рекламні стенди для виставок повинні:
- Привертати увагу до вашого бренду;
- Виділяти компанію на виставці;
- Викликати купівельний інтерес до товарів або послуг.
 
Дуже важливо розуміти, що стенд - це обличчя вашої компанії. Тому ви повинні бути готові до того, що відвідувачі, які прийдуть на виставку, звернуть увагу на його зовнішній вигляд. Зі смаком оформлений виставковий простір гідно оцінять як клієнти, так і конкуренти. Ще на стадії виробництва ви можете передбачити основні характеристики Вашого стенду:
- Вибрати оптимальну форму і розмір;
- Підібрати найбільш відповідний матеріал;
- Визначитися з фірмовими кольорами і стилем.