Друк календарів

Календар - це вид датованої поліграфічної продукції, що призначений для планування свого часу. Календар використовується впродовж всього року. Останім часом календар використовується як носій різноманітної інформації, що перетворює його на найбільш дієвий рекламний інструмент.  Корпоративний календар –  є прекрасним подарунком партнерам та колегам до Нового року.

Якщо ви хочете замовити друк календарів, ми пропонуємо Вам повний комплекс послуг, який включає виготовлення макета, дизайн і якісний друк. 

Розрізняють такі три види календарів:

1. Кишенькові календарі – найпопулярніший і відносно недорогий вид поліграфії. Лицьова сторона повністю відводиться для реклами, а на зворотному боці розміщується річна календарна сітка. Кишеньковий календарик має формат 70*100 мм, друкується на щільному крейдованому папері. Лицьова сторона покрита лаком, або заламінована.2. Настільні календарі - календар-пірамідка, календар-гірка, календар-кубик.3. Настінний календар -  календар плакат, квартальний календар, перекидний календар на пружині.

Унікальні персональні календарі на будь-який смак.

Проявіть фантазію і подаруйте своїм близьким приємний подарунок.  Індивідуальний настінний календар. Прекрасна можливість зробити подарунок собі і друзям, про який будуть приємні спогади цілий рік!