Бейджи

Бейджи - це відмінний знак на корпоративному одязі персоналу, який не лише містить ім'я, але і є своєрідним рекламним засобом. На сьогоднішній день в бейджиках потребують ресторани, авіафірми, офіси, готелі. Бейджики замовляють для проведення різних тематичних конференцій і презентацій, виставок. Наше рекламне агентство займається виготовленням і продажем бейджів будь-якого виду та будь-яких розмірів на замовлення.
Ми готові Вам запропонувати виготовлення бейджів з наступного матеріалу:

металеві бейджи

Виготовляються методом травлення або штампування металу. Травлені металеві бейджики користуються більшою популярністю серед металевих бейджів завдяки відмінним зовнішнім характеристикам і доступністю в їх виготовленні невеликими тиражами. У той же час, штамповані бейджи виглядають більш презентабельно і багато, проте це дорогий процес виготовлення бейджів з металу.
Ми готові виготовити для Вас металеві бейджи двох видів, а саме:
- Металеві іменні бейджі - всю інформацію наносять на метал за допомогою штампування, заливки емалями, травлення або гравіювання. При цьому виключається можливість зміни нанесеної інформації.
- Металеві бейджи зі змінною панеллю - мають спеціальне утиснене місце, на яке можна вклеювати прозору плівку з ім'ям. Дану плівку можна змінювати в разі потреби. Інша частина бейджа витравлюється, штампується або гравірується. В окремих випадках можливо виготовити бейджики зі змінною панеллю, в яку вставляється поліграфія з ім'ям носія бейджа.

пластикові бейджи

Бейджи з пластика на сьогоднішній день є найпопулярнішим видом бейджів. Виготовляються вони, як правило, з міцного пластику, товщиною в 3-5 мм. Наше РА виготовляє пластикові бейджі різного виду, а саме:
- Пластикові бейджи зі змінною панеллю. Представляють собою спеціальні заготовки для бейджів білого, золотого або срібного кольорів. Дані заготовки можна підібрати різних розмірів, в залежності від побажань замовника. Відрізняються бейджики зі зміною панеллю своєю універсальністю та простотою у використанні. У даних бейджів є спеціальне віконце, в яке вставляється вкладиш з ім'ям і посадою. За бажанням замовника, ми можемо нанести на бейджи назву компанії, логотип і іншу інформацію за допомогою трафаретного або повнокольоровим УФ друку.
- Бейджи з двошарового пластику відрізняються своєю оригінальністю і широкими дизайнерськими можливостями. Такі бейджи виготовляються шляхом гравіювання (лазер або Фрезер) на двошаровому пластиці, як правило, золотого або срібного кольорів (глянець і мат), при цьому верхній шар знімається лише з тих місць, де необхідно буде наносити зображення. Виготовити такі бейджи можна будь-якої форми і розмірів. Бейджи з двошарового пластику можна виготовити як зі змінною панеллю, так і без. 
- Акрилові бейджи виготовляються методом лазерної порізки акрилу будь-якого кольору. Виготовити такі бейджи можна будь-якого розміру і форми, при цьому зображення можна нанести як за допомогою лазерного гравіювання, так і за допомогою трафаретного друку, повнокольорового УФ друку або ж вінілових плівок. Акрилові бейджи так само можна зробити іменними (немає можливості поміняти ім'я) і зі спеціальною виїмкою для того, щоб вставляти поліграфію з ім'ям. 
Бейджи з дерева відрізняються своєю оригінальністю і широкими дизайнерськими можливостями. Виготовляються такі бейджи з тонкої (4 мм) ламелі вільхи методом лазерної порізки. Таким чином, можна виготовити бейдж будь-якої форми і будь-якого розміру. Інформація та зображення на дерев'яні бейджи наноситься методом лазерного гравіювання, можливо також використання шовкотрафарету, повнокольорового УФ друку.

Бейдж-карта

Дані бейджи виготовляються стандартного розміру - 86х54 мм. Інформація на такі бейджи наноситься за допомогою цифрового друку, що дозволяє використовувати різні дизайнерські рішення, градієнти, переходи і т.д. Такі бейджи носяться на одязі за допомогою спеціальних кріплень, або вставляються в готові пластикові кишені для бейджів, оснащені прищіпкою. Так само, за бажанням замовника, бейдж-карти можна персоналізувати за допомогою магнітної стрічки, ембосування та мікрочіпами.

Види кріплення для бейджів

Всі перераховані вище види бейджів можна оснастити різними кріпленнями, а саме:
1. Кліпса для бейджів - найпоширеніший і економічно вигідний спосіб кріплення бейджів. Кліпса оснащена спеціальним «крокодильчиком» і шпилькою.
2. Бейджи на шпильці - представляє собою невелику тонку панель, оснащену стандартною шпилькою (чорного або білого кольору). Панель може бути як зі скотчем (клейова основа), так і без скотчу (під клей).
3. Бейджи на магніті - одне з найміцніших кріплень для бейджів. Магнітне кріплення для бейджа складається з двох частин: цілісний корпус, в яку впаяно два або три круглих  магніти і металева пластина з двостороннім скотчем.
Ра "Маркетингові технології ПБС" пропонує Вашій увазі виготовлення бейджів на замовлення за індивідуальним макетом будь-якого розміру, форми і з будь-яким методом кріплення. Так само Ви можете купити пластикові бейджі в уже готовому вигляді і замовити друк або гравіювання на бейджах. Ціни ви можете уточнити зателефонувавши нам! Будемо раді співпраці!


Бейдж з пластику
Бейдж з акрилу
Бейдж із змінною панеллю
Бейдж з дерева