Виготовлення табличок

Діапазон застосування табличок дуже широкий. Здається, що на кожен конкретний випадок табличкою не запасешся. Тому часто можна бачити просто папірці, що повідомляють відвідувачеві інформацію про призначення якихось речей або приміщень, про те що дозволено, а що ні. Або просто нічого немає і треба здогадатися, що знаходиться за цими дверима.
 
На практиці виявляється, що в більшості випадків інформаційні таблички потрібні постійно. Табличка - важлива деталь як інтер'єру, наприклад, готелю або офісу, так і на вулиці вони є скрізь. Де ви дізнаєтеся на якій вулиці перебуваєте? На табличці з назвою вулиці. А номер будинку? Про це розповість проста табличка на будинку. Найпоширеніші - це офісні таблички на дверях. І кожна табличка на двері повинна бути лаконічною, стильною і красивою.
 
Таблички - це надовго. І підходити до цього треба серйозно. Ідеально, коли потрібні таблички заздалегідь закладені в проект. Однак, частіше за все про них згадують в останню мить.
 
Таблички потрібні стильні та міцні. І якщо вони виготовлені з металу на самоклеючій основі, то це те, що потрібно. Наші таблички відмінно виглядають в інтер'єрі і служать не одне десятиліття, навіть якщо перебувають в агресивному середовищі, під палючим сонцем або при лютому морозі.
 
Наші технології дозволяють виготовити таблички різного змісту і в будь-яких кількостях. Від одного примірника до великих серій. Отримавши замовлення, ми самостійно змонтуємо  таблички там, де це необхідно. Головне - прицілитися точно, щоб табличка висіла рівно. Потім її вже ніякими силами відклеїти буде неможливо.