Штендери, спотикачки

Штендер, виносний щит - мобільна рекламна конструкція, яка є одним з найбільш популярних видів зовнішньої реклами за рахунок своєї ефективності, простоти використання і невисокої вартості.

Основа штендера - металевий каркас різних форм (прямокутний штендер, арочний штендер, «скріпка» та ін.) До каркаса кріпиться основа, яка виконана з пластику, оцинкованого металу, алюмінієвої композитної панелі, на яку наноситься інформація спеціальними самоклеючими плівками двома методами: повноколірним друком, якщо необхідно розмістити фотозображення або плоттерной порізці з  аплікацією.

 
Зразок Характеристики
Каркас зварний Т-подібний з квадратної труби 20х20 мм. Несуча поверхня з алюмінієвого композиту або оцинкованої сталі. Зображення: повноколірний друк на оракалі, або аплікація.
Каркас зварний А-подібний з квадратної труби 20х20 мм. Несуча поверхня з оцинкованої сталі. Зображення: повноколірний друк на оракалі, або аплікація.
Каркас з алюмінієвого профілю. Несуча поверхня з антивандальних матеріалів: алюмінієвого композиту або полістиролу. Зображення: повноколірний друк на оракалі, або аплікація.
Штендер з Click-системою для швидкої зміни зображення без розбирання щита. Каркас: система алюмінієвих профілів. Несуча поверхня з полістиролу. Пластик для захисту плаката із зображенням.
Штендери довільної форми форм.