Реклама на білбордах

в Тернополі та області

 
Реклама на білбордах – це найбільш ефективний і популярний  вид реклами на даний час. Є стандартні розміри рекламних конструкцій типу «Білборд» - це   6м х 3м, 12м х 6м.
Інформація на Білбордах при грамотному розміщенні реклами гарно проглядається здалеку і добре читається навіть на великій швидкості. Розміщення реклами на щитах здійснюється в людних локаціях міста. Така зовнішня реклама (щити) розрахована на водіїв, пасажирів особистого і громадського транспорту, а на міських вулицях - ще й на пішоходів.

Найбільшого ефекту реклама на білбордах досягає тоді, коли використовується ефект дублювання реклами по місту. Послідовно з'являючись перед очима споживачів на всіх ключових автомагістралях, реклама на щитах використовує ефект повторюваності, а тому добре запам'ятовується навіть без особливих зусиль з боку споживача.

Розмістивши однотипну рекламу на щитах  по всьому місту, Ви досягнете того, що її побачить велика частина населення, а отже, Ваші шанси залучити нових клієнтів багаторазово зростуть. Але можна застосовувати і не серійну зовнішню рекламу на щитах. У цьому є сенс, адже вартість реклами на щитах для єдиного носія і для серії щитів відрізняється в рази. Одиночні рекламні щити зовнішньої реклами знаходяться на головних дорогах міста, розподільчих  смугах, а також на перехрестях. Для компаній, які рекламують свої товари, це дуже зручно, адже часто вдається підібрати щит неподалік від  закладу, який рекламується. Як правило, така зовнішня реклама (щити 3х6) двохстороння. Ми займаємося встановленням  реклами на щитах у м.Тернопіль, а також в районах Тернопільської області. Якщо брати до уваги м.Тернопіль, то найбільшим попитом у рекламодавців користується реклама на в’їздах та виїздах в місто (на таких   вулицях як: Текстильна, Миру, Будного, Живова, Київська, 15 Квітня, Лозовецька) . Дуже часто замовники просять розмістити рекламу на щитах в районі залізничного вокзалу та автовокзалу , центральній частині міста. Попит на такий вид реклами завжди великий, а тому, незважаючи на те, скільки коштує реклама на щиті, вільних рекламних площин у центрі  ми можемо запропонувати небагато. Як правило, місце на подібних рекламних щитах закріплено за певним рекламодавцем на тривалий період. Однак якщо Вам просто необхідно розмістити там свої рекламні матеріали, ми все ж постараємося запропонувати Вам оптимальне розміщення.

Ми - рекламне агентство повного циклу, у  нас є власне виробництво, а тому можемо запропонувати не тільки розміщення щитів, але ще й ряд інших додаткових послуг послуг. Ми готові виготовити для Вас рекламний щит, а також повне  його встановлення в потрібному місці, або провести демонтаж конструкції.

Ми, власники мережі рекламних конструкцій, завжди зможемо підібрати рекламу на щитах за ціною, яка підходить саме Вам.