Оформлення транспорту

Автомобіль - це площина, яка дає дизайнерам можливість втілити найбільш яскраві та креативні ідеї використовуючи всі геометричні нюанси рекламоносія. І кожен тип транспортного засобу - нова ідея, а вибір транспортного засобу залишається за Вами. Для виготовлення рекламного зображення підбираються матеріали виходячи з вимог рекламної кампанії. Друкована продукція, призначається для експонування реклами на транспортних засобах, в обов'язковому порядку ламінується. Ламінація це запорука стабільності збереження кольору зображення на весь період експонування. Адже вона захищає зображення не тільки від механічного впливу (щоденна мийка, пісок на дорозі і т.д.), але і від дії ультрафіолетових променів, які мають негативний вплив на стійкість кольору.  
   
Брендування корпоративного транспорту
Транспорт Вашого підприємства - відмінний рекламоносій, до того ж абсолютно безкоштовний. Тільки задумайтеся: авто, крім свого основного завдання, ще й виконує функцію рекламного агента, підвищує впізнаваність  бренду, не вимагаючи при цьому додаткових витрат. Переміщаючись по місту, не будучи при цьому закріпленим до певного маршруту, Ваш автомобіль щодня збирає десятки, сотні і навіть тисячі зацікавлених поглядів. І кожен, хто побачив - це потенційний клієнт. Чи варто втратити можливість підвищувати рейтинг бренду не роблячи при цьому постійних вкладень? Вирішувати Вам. 
Прийняли рішення оформляти свій транспорт? Звертайтеся. Ми виконаємо роботу на найвищому рівні всі роботи виготовленню та розміщенню реклами на автотранспорті.
 
Придуманий особисто Вами стиль улюбленого засобу пересування - запорука неповторності і ексклюзивності.  
Навіщо Вам співпрацювати саме з нами? 
1. Ми компанія, що складається тільки з професіоналів. 
2. Ми молода компанія. Кожним своїм проектом ми заробляємо Вашу лояльність. Нам вигідно працювати чесно і прозоро. 
3. Ми - компанія виробник, відповідно Ви отримуєте ціни з перших рук. 
4. Наші фахівці особисто контролюють всі етапи виробництва.
 
З питань розміщення реклами на транспорті / в транспорті, оформлення корпоративного транспорту / особистих авто, звертайтеся до наших менеджерів (067) 350 06 58


lagen trans
mt-pbs.te.ua
mt-pbs.te.ua