Cliсk-рамки 

Cliсk-рамки - це ціле сімейство рамок з  алюмінієвого профілю з замикаючим механізмом. Алюмінієвий профіль, завдяки сталевим пластинам, які працюють як пружини, легко відкривається і закривається з характерним звуком. Замикаючий профіль рамок Cliсk дозволяє легко міняти інформаційні матеріали - постери. Рамка просто і швидко кріпиться на будь-якій поверхні.

Елегантні і міцні, рамки Click гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр і надійно захищають постер або зображення від зовнішніх впливів. Алюмінієві рамки не деформуються і мають досить тривалий термін експлуатації.

Рамки з алюмінієвого профілю використовують для оформлення виставкових та рекламних стендів, фотогалерей, обрамлення сертифікатів в офісах, оформлення місць продажів і вітрин в банках і магазинах, розміщення навігаційних вказівників в торгових комплексах і виставкових центрах. Крім того, алюмінієві рамки ідеально підходять для експлуатації на вулиці.

Сьогодні рамки - невід'ємний елемент інтер'єру будь-якого офісу або торгового приміщення. З їх допомогою розміщують сертифікати, дипломи та нагороди компанії, а також поточну інформацію рекламного чи іншого характеру. Для частої зміни листівок оптимальним вибором може стати придбання надійних і зручних клік-рамок. Завдяки замикаючому профілю вони дозволяють робити заміну листівки  дуже швидко. Крім того, замок захищає цей вид рамок для постерів від псування і вологи, а також інших зовнішніх впливів.
Щоб замовити клік рамку, будь-ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.